NÕUSTAMISKESKUS

MTÜ TK & Partnerid Nõustamiskeskuse eesmärgiks on pakkuda Pärnumaa ja Viljandimaa elanikele professionaalset psühholoogilist nõustamist, teraapiat ja konsultatsioone. Lähtume oma töös põhimõttest, et inimene on tervik ning psühholoogilises kriisiseisundis või endaga mitte rahul olles ei ole tõenäoline, et suudame olla piisavalt head sõbrad, elukaaslased, vanemad oma lastele. Seega tuleb meil hoolt kanda esmalt iseenese eest.
Meil on hea meel, kui usaldate meile oma mured, ebakindlused või lihtsalt küsimused. Tahame olla teile toetavaks saatjaks eneseuuringute ning –arengu teel.
MTÜ TK & Partnerid Nõustamiskeskus on psühholoogilise nõustamise teenuse osutamisel koostööpartneriks Eesti Töötukassale ja Päästeametile.
Nõustamiskeskusel on kabinetid Pärnus ja Viljandis.

KOOSTÖÖPARTNERID:





BRONEERI AEG PSÜHHOLOOGI VASTUVÕTULE
Email again:

Kui soovite broneerida aega psühholoogi vastuvõtule Pärnus või Viljandis, siis palun saatke kõrvaloleva ankeedi kaudu vastav teade või kirjutage e-posti aadressile tkpartnerid@gmail.com.
Meie psühholoogid vastavad esimesel võimalusel Teie poolt näidatud e-posti aadressil või telefoninumbril.
Helistada saate ka telefoninumbritel*
Pärnus: 55 23 716
Viljandis: 52 62 783
*Kui tööprotsessis ei ole võimalik Teie kõnedele vastata, siis on kindlam saata sms või võtta ühendust e-kirja või sellel lehel asuva ankeedi kaudu. 

KASULIK TEADA!

Kui olete otsustanud, et soovite meie poolt pakutavat kasutada ja olete valinud endale sobiva psühholoogi, helistage või kirjutage ja me lepime kokku kohtumise aja. Esimesel kohtumisel räägime sellest, mis on teile probleemiks, millise eesmärgi te endale seadnud olete ning kuidas oleks võimalik see saavutada. Selle kohtumise jooksul kaardistame teie erinevaid eluvaldkondi nagu töö, sõbrad, tervis, perekondlikud suhted jpm. Seansi lõpus otsustame kas ja mil viisil meie koostöö võiks jätkuda. Mõnikord võtab esialgne probleemi ja eesmärgi kaardistus aega rohkem kui üks seanss.
Seansi pikkus on üldjuhul 45-50 minutit. Kõik, mis te olete rääkinud, on konfidentsiaalne ning jääb nelja seina vahele. Siiski on mõned erisused. Kui klient on otseselt ohtlik enesele või kellelegi teisele, on meil kohustus teavitada vastavat ametkonda. Samuti on meil lastekaitse seaduse kohaselt kohustus teavitada sotsiaaltalitust või politseid abivajavast lapsest. Siia alla kuulub peamiselt lapse väärkohtlemine.
Laste nõustamisel ja teraapias on oluline roll koostööl vanematega. Enamasti on võtmeisikuks probleemi lahendamisel siiski täiskasvanu, kes nõustamise abil saab teha paremaid valikuid nii enda kui oma laste heaolu suurendamiseks. Mõnikord piisab ka vaid tundest, et mind mõistetakse. Noorukite puhul on iseseisvusaste oluliselt suurem ning vanemate kaasamine sõltub rohkem noore tahtest.
See, kui pikalt kohtumised toimuvad, otsustakse kliendi ja psühholoogi koostöös ning see sõltub ka teie poolt valitavast teenusest varieerudes ühekordsest konsultatsioonist kuni mitmeaastase teraapiani.