Eesti English Русский

MTÜ TK & PARTNERID REISIKORRALDAJA ON:

«
»

KOOLITUS!!!
„Sissejuhatus fototeraapiasse. Foto ja video kasutamise võimalused psühholoogilises nõustamises, psühhoteraapias ja sotsiaaltöös“

18. detsembril 2019 kell 10.00 – 17.30
Pärnu Jahtklubi seminariruumis Lootsi tn 6.

Koolitaja – Olga Perevezentseva, psühholoog-konsultant. Fototeraapia, terapeutilise foto, foto-kunstiteraapia ja videoteraapia ekspert ja koolitaja, kes viib läbi treeninguid ja seminare nii Venemaal kui väljaspool seda. Loomingulise keskuse PSYForte juhataja.

Loe lähemalt ja registreeru SIIN! 

TUNNIPLAAN JA INFO!
NB! Grupp täitunud! Uus grupp alustab veebruaris 2020!

 "Ema-isa õhtukool"
                  Lapsevanemate koolitus Pärnus                Järgmised kohtumised 13. ja 15. jaanuaril kell 17 Pärnu haigla psühhiaatriakliinikus!                 

Koolitus sisaldab kokku 6 teemat - 30 ak. tundi loenguid + 20 ak. tundi iseseisvat tööd (harjutused, lugemissoovitused jm).

Õppimine on koostöö, kus õpivad nii õpetaja kui õpilased. Kursuslastel on koolituse käigus võimalus esitada-küsida oma konkreetseid lugusid, pidada ühisarutelusid, vahetada kogemusi ning sellise töötoa kaudu õppida. Lisaks on see hea võimalus leida uusi tuttavaid, jagada ühiseid muresid ja rõõme ning koos muutuda edukamateks! 


REGISTREERI KOOLITUSELE JA VAATA ÕPPEKAVA SIIN!


 

     
 
 
     

MTÜ TK & PARTNERID põhieesmärgiks on üksikisikute, meeskondade ja organisatsioonide psühholoogiaalase teadlikkuse tõstmine ja nende toetamine inimkeskse ja teadusliku lähenemise kaudu.

Oma põhieesmärgi saavutamiseks viib ühing läbi alljärgnevaid tegevusi:

  • psühholoogilise teadusliku oskusteabe efektiivne rakendamine erinevates eluvaldkondades;
  • psühholoogiline nõustamine;
  • psühholoogiliste ja sotsioloogiliste uuringute korraldamine ja läbiviimine;
  • noorsootöö;
  • personalivalik, karjääriplaneerimine ja –nõustamine

Oma põhikirjalise tegevuse läbiviimiseks korraldab ühing:

  • kursusi, õppepäevi, seminare, koolitusi jm
  • Ühing annab välja õppematerjale ja muid põhitegevuse läbiviimiseks vajalikke trükiseid ning avaldab uuringute tulemusi meediaväljaannetes.
  • Ühing teeb koostööd Eesti ja välisriikide kõrgkoolide, teadus- ja meditsiiniasutuste ning muude sellealase tegevusega seotud organisatsioonidega. 


Mittetulundusühingul on oma Nõustamiskeskus Pärnus ja Viljandis ning Koolituskeskus.

Loodetavasti saab kodulehest ja mittetulundusühingust tulevikus mõnus kokkusaamiskoht ning hea kaaslane kõigile neile, kes igapäevaselt püüavad inimesi aidata, mõista, hoolida, tunnustada ja toetada. Olgu need siis psühholoogid, lastekaitsetöötajad, sotsiaaltöötajad, õpetajad, kasvatajad jne.